Haksa Tekstil
İplik Sanatı
Geri dönüşümden elde edilmiş elyafları kullanarak çeşitli renk ve kalınlıklarda ileri teknoloji Open End makinelerinde aşağıdaki karışımlarda çevre dostu recycle iplikler üretiyoruz.
pamuk

Pamuk / Polyester

akrilik

Pamuk / Repreve

fashion

Yün / Akrilik / Polyester

polyester

Pamuk / Akrilik / Polyester

yün

Akrilik / Polyester

100poly

100% Polyester

Yedi kıtaya ihracat yapan firmamız, recycle iplik ürünlerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir. Recycle ipliklerimiz kullanım alanlarına göre özel reçetelerle üretilmektedir.
Recycle İplik

Recycle ipliklerimizin bazı kullanım alanları şunlardır;

1.

Çorap

2.

Havlu

3.

Triko

4.

Dokuma
Kumaş

5.

Örgü
Kumaş

6.

Konfeksiyon
Aksesuar

Sadece kartela renklerine bağlı kalmayıp müşterilerimizin kendi özel renklerini çalışıp, onaylarına sunarak üretimini yapabilmekteyiz.

Ayrıca recycle ipliklerimizi ileri teknoloji katlama ve büküm makinelerinde 10 kata kadar katlayıp kullanım alanlarına göre bükümünü yaparak müşterilerimizin beğenilerine sunmaktayız.

İhracat ve kalite odaklı, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan üretim anlayışımızla sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

GRS Sertifikası
GRS, geri dönüştürülmüş içeriklerin, gözetim zincirinin, sosyal ve çevresel uygulamaların ve kimyasal sınırlamaların üçüncü taraf sertifikasyonuna yönelik gereklilikler belirleyen uluslararası, gönüllülüğe dayalı bir ürün standardıdır. Haksa İplik olarak 2013 yılından bu yana sahip olduğumuz GRS sertifikası, tamamı geri dönüşümden elde edilen ürünlerimizin uluslararası geri dönüşüm standartlarına uygunluğunu tescillemektedir.
crs
i2