Haksa Tekstil Çevre Dostu
1986 yılında kurulan ve bugün tekstil sektöründe ve geri dönüşümde 30 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Haksa, ulusal ve uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren Türkiye’nin önemli sanayi şirketleri arasında yer almaktadır.

Kurulduğu günden bu yana kalite anlayışını tüm üretim sürecine yansıtan Haksa, stratejik hedeflerini gerçekleştirmek için modern bir yönetim felsefesi ile hep daha iyiye ulaşmayı amaçlamaktadır. Sağlıklı yaşamı en önemli değer olarak benimseyen Haksa, sürdürülebilir üretim ilkesinden yola çıkarak, geri dönüştürülmüş pamuk elyafından doğa dostu iplik üretimine geçmiştir.

Yönetim anlayışını “insana saygı” olarak tanımlayan Haksa, çalışanlarının kişisel yeteneklerini en üst seviyeye çıkarmak ve müşterilerine üretimden satış sonrası hizmet sürecine kadar her aşamada en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Haksa, 2013 yılında yapımı tamamlanarak üretime başlayan örme fabrikasıyla birlikte Uşak’ta  başlayan yolculuğuna, bugün dünyanın birçok ülkesinde devam etmektedir.

Cesur ve yenilikçi yatırımlarla geleceğe adım atan Haksa; ulusal ve global pazarlarda güçlü bir konuma sahip olmak için kârlı ve uzun dönemli sürdürülebilir büyüme anlayışı ile hareket etmektedir.